WÓZKI WIDŁOWE CESAB DOSTARCZANE DO GIGANTA PRODUKUJĄCEGO STAL.

ThyssenKrupp, jeden z największych producentów stali, zakupił 11 wózków widłowych CESAB do swojej fabryki Wörth w Niemczech.

Podwójna bateria o wysokiej pojemności i udźwig 8,5 ton, 4- kołowego elektrycznego wózka widłowego serii CESAB B800 są zaletami, które zadecydowały, że niemiecka międzynarodowa korporacja zdecydowała się  na wyłączne użycie produktów marki CESAB w fabryce o powierzchni 44 000m².

Po dokładnej weryfikacji różnych dostępnych na rynku opcji transportu bliskiego, ThyssenKrupp zakupił flotę wózków widłowych CESAB B 300 i B800 od niezależnego dealera Alberta Wasmer GmbH w Karlsruhe.

Fabryka Wörth, która zatrudnia 130 osób pracujących na trzy zmiany, na 11 liniach produkcyjnych, odpowiedzialnych za cięcie dużych aluminiowych cewek na zamówienie i dostarczanych klientom według „Just in time” na teren całej Europie, 250 ton aluminium  produkowanej dziennie.

Fabryka Wörth  ma wysokie wymagania wobec wyposażenia gospodarki materiałowej wózki pracują 24 godziny, 5 dni w tygodniu, rozładowując i załadowując ładunki do 8,5 ton na wysokość do 7 metrów. Bezpieczeństwo i ergonomia są bardzo ważne, a dobra widoczność przez maszt niezbędna.

Albert Wasmer dealer CESAB-a powiedział: „ Dzięki projektowi podwójnej komory bateryjnej wymiary wózka widłowego są bardziej kompaktowe przy zachowaniu dużego udźwigu, a wymiana baterii  jest łatwa i szybka. Taki sposób rozmieszczania baterii zapewnia operatowi większa powierzchnie do działania, co oznacza łatwiejszy dostęp i wyjście jak również większy komfort pracy.

„Unikalny Intelligent Mast Design CESAB-a zapewnia operatorom ThyssenKrupp lepszy poziom widoczności przez maszt i wyższą wydajność. Zalety Intelligent Mast Design to także mniejsze koszty konserwacji oraz bezpieczniejsza, szybsza i mniej stresująca praca  dla operatorów”

Kierownik produkcji Werner Betzler powiedział: ”Te wózki widłowe udowadniają że są solidnymi i zwinnymi produktami, z bardzo dobrą widocznością ze wszystkich stron.Biorąc pod uwagę nasze wymagania transportowe i produkcyjne, jesteśmy przekonani, że wózki elektryczne Marki CESAB są najlepszym i najbardziej ekonomicznym wyborem.” Wydajność wózków widłowych i serwis od Alberta Wasmer-a już teraz spełnia nasze oczekiwania co pozwala nam spodziewać się  dalszej współpracy przez długie lata”

Wiecej szczegółów znajdziesz na stronie www.cesab-wozki.pl

© 2016 CROVORG GROUP - All rights reserved.
al. Katowicka 11, Wolica   •   05-830 Nadarzyn   •   Polska   •   Tel +48 22 490 23 23   •   E-Mail biuro@crovorg.pl