Wózki CESAB budują hale na mistrzostwa świata w piłce siatkowej

Firma CHM Obras E Infraestructuras Alicante z Hiszpanii, wybrała wózki widłowe CESAB, aby zwiększyć wydajność pracy przy budowie nowej hali przy Łuczniczce. Budowali hali kosztowała będzie 21,8 mln zł. w Bydgoszczy.

Hala Łuczniczka 2, jest budowana na Mistrzostwa Świata w Piłce siatkowej, które odbędą się we wrześniu 2014 r. w Bydgoszczy. Sportowcy rozgrzewać się będą w hali o pojemności 1500 osób, a przez specjalny tunel dostaną się do głównego centrum sportowego. Po mistrzostwach budynek będzie wykorzystywany przez lokalne kluby sportowe m.in. drużyny koszykarskie. Projekt zakłada także wyposażenie pomieszczeń i wykonanie powierzchni zielonych.

Doskonała manewrowość w wąskich korytarzach jest jednym z powodów, dla których  firma CHM Obras E Infraestructuras Alicante zdecydowała się na  zakup wózków CESAB B215, od lokalnego dealer-a CESAB, CROVORG Material Handlig Group. Konkurencja była duża, bo w przetargu wystartowało aż 6 firm. Jednakże o zakupie zadecydowała cena, jak i parametry techniczne wózka dla potrzeb klienta. Zaproponowane przez CROVORG Material Handlig Group warunki serwisu gwarancji oraz dostawy były najkorzystniejsze.

Jednym z największych wyzwań operacyjnych, przed jakimi zostały postawione wózki  CESAB B215 jest przenoszenie  towarów dla zaopatrzenia hali sportowej, zatem wszelkiego rodzaju towarów dla organizacji imprez sportowych, czasem wydarzeń kulturalnych i targów. Waga przenoszonych towarów będzie nie większa niż ta, którą dopuszcza instrukcja dla wózka B215. Działanie to powtarzane jest przez każdy wózek  Średnio w skali roku 1 raz dziennie przez ok 1 godzinę. W serii B215 największą zaletą wózka jest  jego kompaktowość, umożliwiająca przemieszczanie się w  bardzo wąskich korytarzach. Kompaktowość jednocześnie redukuje ryzyko uszkodzeń ładunku.

W porównaniu do innych wózków czołowych CESAB seria B200 posiada wiodący w branży maszt Intelligent Mast Design system (IMD), który dostarcza bezkonkurencyjną widoczność przez maszt z najwyższym poziomem wytrzymałości i trwałości. Maszt   jednocześnie redukuje głośność i wibracje.

Wózki CESAB zapewniają niezawodność  i są proste w użyciu. Są bardzo kompaktowe, co pozwala im swobodnie i łatwo poruszać się w wąskich produkcyjnych korytarzach, a duża widoczność przez maszt sprawia, że są bezpieczne i bardziej produktywne.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z serwisu i wsparcia, jakie zapewnia nam  dealer CESAB, CROVORG Material Handlig Group Ich porady pozwalają nam cały czas rozwijać naszą wydajność w zakresie gospodarki materiałowej, aby jeszcze bardziej produktywnie i efektywnie działać z wykorzystaniem wszystkich dostępnych możliwości”

Pobierz CROVORG case study z CHM Obras E Infraestructuras Alicante

© 2016 CROVORG GROUP - All rights reserved.
al. Katowicka 11, Wolica   •   05-830 Nadarzyn   •   Polska   •   Tel +48 22 490 23 23   •   E-Mail biuro@crovorg.pl