Skierniewickiego Święta Kwiatów Owoców i Warzyw.

W dniach 15,16 września br. odbyła się 35 edycja targów Skierniewickiego Święta Kwiatów Owoców i Warzyw.

Impreza została wyróżniona w 2011 roku tytułem Najlepszego Produktu Turystycznego Województwa Łódzkiego, w której uczestniczyli przedstawiciele nie tylko branży owocowo- kwiatowo- warzywnej, ale i wielu innych branż.

Targom towarzyszy, zorganizowane z wielkim rozmachem  atrakcje miedzy innymi piękne wystawy kwiatowo-owocowo-warzywne, gotowanie zupy pieczarkowej w wielkim kotle, rozgrywane w MCKu zawody karvingowe, konkurs na najlepszą świąteczną szarlotkę, a także występy gwiazd, artystów i wybory Miss Ziemi Skierniewickiej, a wszytko to  udostępnione  szerokiej publiczności!

CROVORG Group miał okazje zaprezentować na targach linie wózków widłowych marki CESAB, która cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Począwszy od najprostszych ręcznych i elektrycznych wózków paletowych, a także wózków elektrycznych z masztem prezentowanych i testowanych przez naszych gości, a kończąc  na pokazach wózka czołowego z wykorzystaniem osprzętu – który robiły duże wrażenie nie tylko na naszych gościach, ale i naszej konkurencji !!!

Oprócz prezentowanej Państwu gamy wózków widłowych marki CESAB mogli Państwo zapoznać się z ofertą  naszą osprzętu miedzy innymi  obrotnicy, wywrotnicy, chwytaka do beczek, pługu śnieżnego, wysiennikiem, a także prostymi ręcznymi wózkami platformowymi i ofertą na wózki używane, serwis i części. Niektórzy z Państwa skorzystali z naszych promocji zakupując wózki i osprzęt.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym gościom, którzy odwiedzili nas na stoiska CESAB  podczas  XXXV edycji Święta Kwiatów Owoców i Warzyw.

Serdecznie zapraszamy  do skorzystania z Atrakcyjnych Ofert i Mega Promocji na zakup, serwis wózków widłowych oraz osprzęt i części do wszystkich marek wózków widłowych, która trwa do końca roku -  więcej informacji w naszej siedzibie  CROVORG Group w Sękocinie Starym i  u Koordynatorów Regionalnych kontakt na  www.cesab-wozki.pl.

   
  

© 2016 CROVORG GROUP - All rights reserved.
al. Katowicka 11, Wolica   •   05-830 Nadarzyn   •   Polska   •   Tel +48 22 490 23 23   •   E-Mail biuro@crovorg.pl