PRODUCENT RYŻU WYBIERA WÓZKI WIDŁOWE CESAB

Największy na świcie producent ryżu RISO SCOTTI wybrał 13 wysokowydajnych wózków widłowych CESAB, aby zwiększyć wydajność gospodarki materiałowej w  swojej fabryce PAVIA we Włoszech.

Największy na świcie producent ryżu RISO SCOTTI wybrał 13 wysokowydajnych wózków widłowych CESAB, aby zwiększyć wydajność gospodarki materiałowej w  swojej fabryce PAVIA we Włoszech.

Doskonała manewrowalność w bardzo wąskich korytarzach jest jednym z powodów dlaczego firma zdecydowała się na  zakup 6 sztuk CESAB B 200, czterech sztuk B300/B400 i trzech sztuk BLITZ 250 od lokalnego dealer-a CESAB Gamma Carrelli.

 

Przewożąc około 600 ton produktów każdego dnia, Riso Scotti potrzebuje wytrzymałego, bezpiecznego i niezawodnego wyposażenia magazynowego.  Wózki te pracują non stop podczas zmian, podnosząc ciężkie paczki ryżu i przewożąc je bezpiecznie w  bardzo wąskich korytarzach.

Pan Fae kierownik utrzymania ruchu: „W procesie przetwórstwa  spożywczego produkujemy każdego roku ponad 100 000 ton żywności, dlatego musimy być pewni, że nasze wózki widłowe będą pracowały cały czas i będą całkowicie niezawodne.”

Jednym z największych wyzwań operacyjnych przed jakimi zostały teraz postawione wózki  B215 CESAB jest podnoszenie paczek ryżu o średniej wadze 1,3 ton., działanie to powtarzane jest przez każdy wózek  30 razy dziennie. W serii B215  najbardziej jest wykorzystana jego kompaktowość, przemieszczając paczki ryżu w  bardzo wąskich korytarzach, jednocześnie redukuje ryzyko uszkodzeń ładunku.

W porównaniu do innych wózków czołowych CESAB, seria B200 cechuje/ charakteryzuje wiodący w branży maszt Intelligent Mast Design system (IMD), który dostarcza bezkonkurencyjną widoczność przez maszt z najwyższym poziomem wytrzymałości i trwałości/ bardzo wytrzymały i trwały jednocześnie redukuje głośność i wibracje.

Natomiast 80 - voltowe Blitz 250 obsługują bardzo ciężkie paczki ryzu i są dodatkowo wyposażone w pozycjoner z wagą na widłach, co umożliwia operatorom sprawdzanie czy jest prawidłowa ilość załadowanych paczek ryżu oraz zatrzymanie przesypywania ryżu do silosów w odpowiednim czasie.

Pan Fae:” Wózki CESAB zapewniają niezawodność  i są proste w użyciu. Są bardzo kompaktowe co pozwala im swobodnie i łatwo poruszać się w wąskich produkcyjnych korytarzach, a duża widoczność przez maszt sprawia ze są bezpieczne i bardziej produktywne/ efektywne w operowaniu dużymi paczkami ryżu.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z serwisu i wsparcia jakie zapewnia nam  dealer CESAB, Gamma Carrelli. Ich porady pozwalają nam cały czas rozwijać naszą wydajność w zakresie gospodarki materiałowej, aby jeszcze bardziej produktywnie i efektywnie działać z wykorzystaniem wszystkich dostępnych możliwości.

Wiecej szczegółów znajdziesz na stronie www.cesab-wozki.pl

© 2016 CROVORG GROUP - All rights reserved.
al. Katowicka 11, Wolica   •   05-830 Nadarzyn   •   Polska   •   Tel +48 22 490 23 23   •   E-Mail biuro@crovorg.pl