Nowa siedziba CROVORG GROUP Polska otwarta!

Nowa siedziba firmy usytuowana jest w Wolicy, w odległości ok. 7 km od granic Warszawy i 15 km od jej centrum, w bezpośrednim sąsiedztwie trasy ekspresowej S8. W nowym obiekcie oprócz powierzchni biurowej znajduje się warsztat oraz magazyn części zamiennych.

Naszym celem jest być kluczowym partnerem w zakresie transportu wewnętrznego. Aby temu sprostać nieustannie udoskonalamy naszą ofertę, zapewniając klientom najlepszy sprzęt do transportu wewnętrznego, jak również najwyższy poziom świadczonych przez nas usług. Konsekwencja w działaniu i dynamiczny rozwój firmy pociąga za sobą konieczność podejmowania nowych działań mających na celu zwiększanie efektywności działania naszych pionów operacyjnych i handlowych. Nowa siedziba w pełni pozwoli na realizację tych celów.

Nowa siedziba CROVORG GROUP Polska otwarta!

Pragniemy poinformować, iż Centrala firmy CROVORG GROUP, z dniem 1 września 2013 roku, została przeniesiona do miejscowości Wolica k/Nadarzyna. W związku z tym, adres korespondencyjny oraz adres dostaw towarów ulega zmianie na:

CROVORG Material Handling Group
al. Katowicka 11, Wolica
05-830 Nadarzyn

Mapka dojazdu

Jeden telefon uruchamia pełny proces obsługi zlecenia

W razie jakichkolwiek problemów z wózkami widłowymi marki CROWN, CESAB, BT, TOYOTA, prosimy o kontakt z naszym działem serwisu pod numerem telefonu.

 

© 2016 CROVORG GROUP - All rights reserved.
al. Katowicka 11, Wolica   •   05-830 Nadarzyn   •   Polska   •   Tel +48 22 490 23 23   •   E-Mail biuro@crovorg.pl