INWESTOWANIE W EUROPEJSKĄ TECHNOLOGIE I PRODUKCJE MASZTÓW

Fabryka masztów CESAB Material Handling - LTE w przeciągu 12 miesięcy zainwestowała duzo środków w nową technologie i procesy produkcyjne.

Część wchodząca w skład grupy CESAB, LTE jest Europejskim Wytwórcą Oryginalnego Wyposażenia - Original Equipment Manufacturer (OEM), który specjalizuje się w projektowaniu i produkcji masztów wózków widłowych marki CESAB. Inwestycje obejmowały przeprojektowanie wewnętrznego przepływu materiałów, aby stworzyć bardziej wydajny układ i wspierać wdrożenie techniki Just In Time i techniki Kanban. Inwestycje te umożliwiły zaopatrzenie czterech zautomatyzowanych linii spawalniczych w technologie oxi-cut, dzięki czemu nowa linia montażowa jest w stanie osiągnąć zdolność produkcyjną, przy jednaj zmianie, ponad15.000 masztów rocznie.

Maszty CESAB produkowane są w procesie produkcyjnym posiadającym certyfikat ISO 14001 TPS*, jeden z najlepszych systemów produkcji na świecie, który gwarantuje najwyższe standardy i jakości produkcji.

Zasady TPS zawierające technikę Just In Time (JIT) zapewniają standaryzacje i optymalizacje, Jidoka zapewnia kontrolę jakości w każdym etapie produkcji, a Kaizen zapewnia ciągłe doskonalenie.

Maszty dostępne w ofercie CESAB i produkowane w LTE obejmują maszty od 2 do 4 sekcji - duplex, triplex oraz quadrupleks, wszystkie produkowane według najwyższych standardów jakości. Dział Badań i Rozwoju LTE  z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i technologii produkcji masztów  wspartej ścisłą współpracą z klientami w celu zapewnienia wysoko - wyspecjalizowanych masztów. Wszystkie nowe  maszty, testowane są w Dziale Testów I Certyfikacji LTE, aby zapewnić najwyższą wydajność, trwałość i bezpieczeństwo według najwyższych standardów

Menadżer fabryki Vanni Righi powiedział: "Poziom inwestycji w LTE w ciągu ostatniego roku odzwierciedla nasze dążenie do produkcji najlepszych masztów w branży. Dealerzy CESAB Material Handling dzięki  znacznie zwiększonej mocy produkcyjnej w europejskiej fabryce i innowacyjnej technologii produkcji masztów zapewniają naszym klientom produkty o najwyższym standardzie. "

© 2016 CROVORG GROUP - All rights reserved.
al. Katowicka 11, Wolica   •   05-830 Nadarzyn   •   Polska   •   Tel +48 22 490 23 23   •   E-Mail biuro@crovorg.pl