IMAX 2013 – Prawdziwy sukces CESAB-a

CESAB Material Handling ogłosił, że był to pierwszy jego udział w IMHX  i przyniósł ogromny sukces zarówno, pod względem  nawiązania relacji z potencjalnymi klientami jak i opinii wyrażonymi przez odwiedzających, klientów i współpracowników.

Podsumowując  pierwsze pojawienie się na Międzynarodowej Wystawie Wyposażenia Magazynowego w centrum wystawienniczym NEC, w Birmingham, CESAB powiedział, że przeszło ono jego najśmielsze oczekiwania, zarówno pod względem poziomu jak i jakości zapytań otrzymanych podczas ponad czterech dni tej wystawy.

Zwiedzający mogli osobiście wypróbować flagowe modele z serii wózków czołowych i magazynowych, dzięki czemu CESAB był w stanie wykazać  wysokie standardy produkcyjne zastosowane w produkcji 4 -kołowych wózków spalinowych na gaz oraz diesel serii CESAB M300, 3 - kołowych elektrycznych modelach serii B300 i B200, elektrycznym wózku P320 oraz między innymi w wózku  wysokiego składowania R316.

Wszystkie produkty CESAB są projektowane i produkowane w Europie w certyfikowanych fabrykach według norm ISO 14001, stosujących TPS* powszechnie uznawanego za jeden z najlepszych systemów produkcyjnych.

Współpracownicy CESAB-a tworzący sieć  niezależnych lokalnych dealer-ów, rozmawiali ze zwiedzającymi, prezentowali produkty CESAB. Firma pokazała jak jej najwyższej jakości gama produktów jest wspierana przez indywidualna obsługę klienta w każdym regionie, na najwyższym  możliwym poziomie.

Sieć dealerska CESAB w całej Wielkiej Brytanii jest dobrze zakorzenionym i doskonale funkcjonującym biznesem, z szeroką wiedzą o lokalnych potrzebach rynkowych  i zasobami pozwalającymi te potrzeby zaspokoić.

Dyrektor generalny Terry Stephens powiedział: "Byliśmy  zachwyceni  wynikami naszego inauguracyjnego występu na IMHX. Okazało się, że to fantastyczna okazja, aby pokazać gościom, jak dobrze marka CESAB rozwija się w Wielkiej Brytanii,  oraz o możliwości naszej lokalnej sieci dealerskiej i jakości naszych produktów.”

*Toyota Production System

© 2016 CROVORG GROUP - All rights reserved.
al. Katowicka 11, Wolica   •   05-830 Nadarzyn   •   Polska   •   Tel +48 22 490 23 23   •   E-Mail biuro@crovorg.pl