CESAB WPROWADZA WYSOKIEJ MOCY WÓZEK WIDŁOWY B600

CESAB Material Handling Europe wprowadził na rynek serię CESAB B600, najnowszą gamę wysokiej mocy wózków widłowych, 80-voltowych.

Serii B jest to uzupełnienie gamy wózków widłowych z przeciwwagą, których główną zaletą są maszty Inteligent Mast Design z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi zwiększającymi wydajność i bezpieczeństwo, europejskiego producenta. 4-kołowe wózki widłowe B600 z silnikiem prądu zmiennego (AC), zostały zaprojektowane przez inżynierów Cesab, aby osiągać najwyższy poziom produktywności. W serii B600 zaoferowano sześć modeli o ładowności od  2 ton w modelu B620 do 3,5 ton w modelu B635. Seria ta zawiera dwa modele 2,5 tony  i 3 tony o zwiększonej pojemności baterii „L” umożliwiającej rozszerzenie działań operacyjnych w magazynie.

Innowacyjne cechy IMD i ergonomiczny projekt,  a także zaokrąglona osłona operatora gwarantuje, że B600 oferuje doskonałą widoczność dla operatorów, co ułatwia im pracę i pozwala szybciej i bezstresowo wykonywać działania operacyjne w magazynie.

Nowy standardem bezpieczeństwa w masztach IMD w wózkach CESAB, w serii B 600 jest zastosowanie automatycznej redukcji prędkości wózka w czasie jazdy z uniesionymi widłami.

Jeżeli operator spróbuje jechać wózkiem serii B600 z ładunkiem lub bez ładunku z uniesionymi widłami, wózek automatycznie ograniczy prędkość do takiej, która zapewni bezpieczne przemieszczanie i zapobiegnie wypadkom.

Opcjonalnie dodatkowa ochrona silników elektrycznych sprawia, że  seria B600 może pracować zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz z minimalnym ryzykiem usterek związanych z  przedostaniem się wody, co czyni go równorzędną alternatywą dla wózków o napędzie Diesel i LPG.

Seria B600 jest zaprojektowania do obsługi wielozmianowego systemu pracy, włączając w to opcję wymiany bocznej baterii, co sprawia, że jest idealna do intensywnej pracy zwłaszcza w logistyce, dystrybucji, produkcji i branży napojów.

Zbudowany z bardzo wytrzymałych metalowych paneli, które chronią operatora, a jednoczenie zapewniają optymalizację wagi całego urządzenia bez zbędnych dodatków. Seria B600 jest to gama wózków o wysokiej mocy z niskimi wymaganiami konserwatorskimi. Wszystko to zapewnia niski koszt eksploatacji wózka i wyższe zwroty z inwestycji.

Ergonomia leży w samym sercu projektu B600 bowiem z przestrzenną kabiną, wielofunkcyjnym podłokietnikiem i łatwym dostępem z obu stron do wózka, zapewnia maksymalny komfort operatorom. Seria B600 oferuje szeroki wybór siedzeń i rozkład pedałów, z trzema zaprogramowanymi ustawieniami pozwalającymi dostosować parametry wózka do konkretnych operacji magazynowych oraz umiejętności i poziomu doświadczenia operatora,  a tym samym zapewnia większą wydajność i dłuższy czas pracy baterii.

Angelo Alde, dyrektor CESAB Material Handling Europe powiedział: “ Pasja Cesab do inżynierii oraz nasze wieloletnie doświadczenie w budowaniu wózków elektrycznych w tym sektorze przyczyniły się do stworzenia nowego modelu B600. Największy nacisk podczas projektowania B600 położono na osiągniecie najwyższego poziomu wydajności. Nasi inżynierowie i specjaliści od projektowania masztów współpracowali ze sobą i konsultowali się z klientami z całej Europy, aby zapewnić, że każde pojedyncze wymaganie,   począwszy od widoczności i komfortu, do wytrzymałości i trwałości  zostanie  zrealizowane na najwyższym poziomie.”

Klienci wykonujący nawet najbardziej intensywne i wymagające operacje w magazynie, teraz mają możliwość prowadzenia swojego biznesu z pomocą najbardziej produktywnej i ergonomicznej serii  wózków widłowych na rynku, wyprodukowanych w Europie przy użyciu światowej sławy procesu produkcyjnego TPS wraz z masztem IMD w standardzie  w całej gamie serii”

Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić stronę www.cesab-wozki.pl

 

© 2016 CROVORG GROUP - All rights reserved.
al. Katowicka 11, Wolica   •   05-830 Nadarzyn   •   Polska   •   Tel +48 22 490 23 23   •   E-Mail biuro@crovorg.pl