CESAB Prezentuje nową i rozszerzoną gamę sprzętu magazynowego

Pełna gama produktów i efektywność sprzętu magazynowego została zaprezentowana na targach CEMAT.

Ergonomiczny elektryczny wózek z kabiną do chłodni, elektryczny wózek dyszlowy z masztem do ciężkich prac magazynowych i wózki paletowe, to tylko niektóre z nowych modeli które CESAB wprowadza na rynek europejski w 2011 roku. Angelo ALDE, dyrektor CESAB Material Handling Europe:"Wózki z przeciwwagą napędzane elektryczne, olejem lub gazem i wózki magazynowe są wstanie, teraz zaspokoić większość potrzeb rynku z produktów wytwarzanych w Europie za pomocą * TPS, jeden z najbardziej wydajnych systemów produkcji."

Rewolucyjny projekt wózków marki CESAB z serii R 300 i R200 oferuje obecnie trzy nowe modele: R212 1.2 t., R318 1.8 t., R325 2.5 t. Wszystkie trzy modele zapewnią operatorowi wysoką wydajność. Przeanalizowaliśmy nasze najlepsze wózki wysokiego składowania a następnie podnieśliśmy poprzeczkę poprawiając ergonomię, widoczność, elastyczność zastosowań oraz łatwość serwisowania.. Operatorzy będą mogli pracować szybciej i z większą wygodą. Z ich pracą wiąże się dużo jazdy. Wózki z serii R 200 i R 300 mogą pomóc operatorom robić to lepiej dzięki doskonałej widoczności wokół wózka 360 °

Nowy R318 i R325 CESAB ma taki sam zaawansowany system podnoszenia jak obecnie oferowane wózki R300, który umożliwia im podnoszenie podczas jazdy bez konieczności zatrzymywania lub spowalniania. Skutkuje to większą szybkością ogólną obsługi, niższym zużyciem energii, co wpływa na płynność ruchu i mniejsze wibracje.

Dostępne dla wszystkich wersji R300 niezawodne, wytrzymałe i wydajne dla operatora wózki z kabiną do niskich temperatur, przy -35 'C udostępniając poprawioną wydajność w najgorszych warunkach. Początek stanowi wózek elektryczny wysokiego składowania zabezpieczony przez niskimi temperaturami i korozją. Sama kabina wyposażona jest w zaawansowane cechy konstrukcji zapewniające bezpieczeństwo operatora oraz wytrzymałość wózka w najtrudniejszych warunkach. Każdy element kabiny operatora został zaprojektowany tak, aby poprawić jego wygodę, widoczność oraz wydajność.

CESAB znacząco rozszerzył swój asortyment wózków prowadzonych z dyszlem, począwszy od nowych CESAB S208L, z pojedynczym masztem i unoszonymi ramionami bocznymi, jest odpowiedni do prac kompletacyjnych na niskich poziomach składowania oraz załadunku i rozładunku. Idealnie nadaje się do prac w sklepie i magazynie oraz załadunku ciężarówek. Małe wymiary masztu zapewniają doskonałą widoczność.

Cztery nowe modele CESAB S300 elektryczne wózki dyszlowe z masztem dodały elastyczności w zakresie produktów magazynowych marki CESAB. CESAB S313 i S320 do składowania na średnich wysokościach z ramionami podporowymi została stworzona, do intensywnej pracy w sklepach i fabrykach. Polecane do warunków, które wymagają wózka wytrzymałego, o dużym udźwigu.

Dodatkowe informacje

CESAB Range - EN

© 2016 CROVORG GROUP - All rights reserved.
al. Katowicka 11, Wolica   •   05-830 Nadarzyn   •   Polska   •   Tel +48 22 490 23 23   •   E-Mail biuro@crovorg.pl