CESAB NOMINOWANY DO NAGRODY FLTA 2014

Nowy wózek widłowy CESAB B600 z Intelligent Mast Design (IMD) na został nominowany do Association (FLTA) Award for Excellence.

Brytyjskie nagrody FLTA są przyznawane firmą, zajmującym się obsługą materiałową i wyróżniające się w dziedzinie innowacji, nowych rozwiązań oraz osiągnięć na płaszczyźnie ochrony środowiska i bezpieczeństwa.

CESAB został  wybrany do grona finalistów w kategorii „Bezpieczeństwo”. Zaprasza wszystkich do głosowania w każdej kategorii poprzez stronę  www.fork-truck.org.uk/flta-awards/vote.

Maszt CESAB - Inteligent Mast Design (IMD)  to silny maszt z innowacyjnymi cechami, który pomaga operatorowi pracować bezpieczniej, szybciej, ciszej i bezstresowo. Zapewnia wspaniałą widoczność przez maszt, dzięki zastosowaniu dwóch siłowników wolnego skoku po bokach. Dobra widoczność z przodu daje możliwość operatorowi łatwiej, bezpieczniej i dokładniej operować ładunkiem bez konieczności częstego dostosowywania pozycji wideł, jak podczas pozycjonowania.

Generalny dyrektor CESAB  UK, Terry Stephen powiedział „ Szczególnie imponującym osiągnięciem IMD w serii B600 jest zastosowanie nowej technologii, która  automatycznie redukcje prędkość wózka , kiedy widły są uniesione, co zapobiega wypadkom podczas pracy.

„Jesteśmy zaszczyceni byciem w gronie finalistów tak prestiżowej nagrody. Mamy nadzieje, że przekonaliśmy was, że CESAB zrobił duży krok na przód w dziedzinie bezpieczeństwa i wydajności przedstawiając  IMD i oddacie swój głos na nas.”

Głosowanie zostanie zamknięte 31 Grudnia 2013, a nagrody zostaną przyznane w lutym 2014.

© 2016 CROVORG GROUP - All rights reserved.
al. Katowicka 11, Wolica   •   05-830 Nadarzyn   •   Polska   •   Tel +48 22 490 23 23   •   E-Mail biuro@crovorg.pl