CESAB BĘDZIE WYSTAWIAĆ SIĘ NA IMHX 2013

Podczas ostatniego wywiadu dla ShD z Terrym Stephens, Dyrektorem Generalnym CESAB Material Hndling w Wielkiej Brytanii, wyjaśnił, dlaczego będzie uczestniczył IMHX.

ShD : Co przekonało CESAB’a do wystawiania się na IMHX 2013 roku?
Terry Stephens : IMHX jest prestiżowym wydarzeniem w branży materiałowej, a tym samym kluczowym elementem w planach marketingowych CESAB Material Handling w 2013 roku. To będzie inauguracyjny pokaz dla CESAB’a i oczekujemy rozwoju naszych relacji z kluczowymi decydentami w tej branży,  prezentując pełną gamę produktów produkowanych w europejskich fabrykach i przedstawiając niektórych z naszych niezależnych dealerów  tworzących sieć w  Wielkiej Brytanii.

ShD : Co macie nadzieję przekazać odwiedzającym?
Terry Stephens : zostanie zaprezentowany nasz wysokiej jakości proces produkcyjny TPS, w którym głownie produkowane są wózki czołowe oraz wózki magazynowe preferowane na rynku brytyjskim. Będziemy wzmacniać korzyści wynikające dla klientów z posiadania osobistego  kontaktu  z lokalnymi dealerami, który zapewnia klientom najwyższy poziom serwisu oraz dostarczenia części zapasowych w każdej chwili.  Natomiast jako lider w przemyśle projektowania masztów, pokazujemy klientom koncepcje Intelligent Mast Design zapewniającą najwyższy poziom widoczności i wydajności. 
* System Produkcyjny Toyoty

ShD : Jak ważna jest  Wielka Brytania w planach Cesab’a i gdzie w tych planach jest IMHX?
Terry Stephens :Wielka Brytania ma kapitalne znaczenie w planach CESAB’a w Europie. Jest to dojrzały rynek, gdzie klienci rozumieją korzyści płynące z wysokiej jakości procesu produkcyjnego wózków widłowych , tym samym ich decyzje zakupu  podejmowane są w sposób logiczny i przemyślany.  Wierzymy, że IMHX przyciągnie kluczowych decydentów, którzy wykorzystają  wystawę w 2013 roku jako część ich procesu zbierania informacji.

CESAB  Material Hndling  w Wielkiej Brytanii z siedzibą w Wellingborough aktywnie rekrutuje i rozwija  w ostatnich latach niezależną sieć dealerską, aby zagwarantować jej najsilniejszy rozwój. Wierzymy, że IMHX otworzy okno na nasze propozycje tak samo dla  dealerów jak i klientów indywidualnych.

www.imhx.biz

© 2016 CROVORG GROUP - All rights reserved.
al. Katowicka 11, Wolica   •   05-830 Nadarzyn   •   Polska   •   Tel +48 22 490 23 23   •   E-Mail biuro@crovorg.pl